Renovace tonerů

Hledáme nové možnosti jak vytisknout co nejvíce stránek na jeden toner a tak co nejvíce využít kapacitu toneru. Každý toner má nový optický válec, stěrku a čip. Poskytujeme doživotní záruku na naše tonery.

Online tiskový audit

Získáte přehledné a detailní statistiky o množství odebraných tonerů a cartridgií a rozpočtu nákladových středisek, vytížení jednotlivých tiskáren ve Vašem sídle a na pobočkách.

Servis a opravy tiskáren

Celkové profylaxe tiskárny a servis za jednu korunu. Účtován je pouze náhradní díl. Tímto ušetříte až 80% z ceny opravy tiskárny, oproti běžnému servisu. Po dobu opravy Vám zapůjčíme tiskárnu.

Konsignační sklad

Poskytujeme pro velké i malé firmy možnost naskladnění renovace tonerů a to bez žádných investic. Spotřební materiál budete mít naskladněn u Vás a bude účtován, až v při vložení do tiskárny.

Výkup tonerů

Vykupujeme prázdné tonery, ktere slouží k další renovaci. Z vykoupeného prázdneho toneru použijeme pouze obal, zbylé části jsou určeny k ekologické likvidaci.Servis a opravy tiskáren a kopírek

Spolehlivý servis a nadstandardní přístup k zákazníkovi

Provádíme celkové profylaxe tiskáren, výměny rollerů (podávacích válců), instalace zapékacích jednotek a výměny již opotřebovaných dílů v tiskových zařízeních. V případě, jakékoliv poruchy, přijede náš obchodní zástupce a převezme poškozenou tiskárnu. Po dobu opravy, Vám rádi bezplatně zapůjčíme tiskárnu. Opravenou tiskárnu, Vám následně dovezeme zpět. Důležité je, že naši registrovaní zákazníci neplatí za výjezd na místo, ani za práci servisního technika. Platíte pouze cenu za vyměněný náhradní díl. V případě celkové profylaxe tiskrny účtujeme pouze 1,- Kč. Díky tomu můžete ušetřit oproti konkurenčním firmám tisíce korun.

Poskytujeme záruční servis a pozáruční opravy tiskáren HP (Hewlett Packard)

Poskytujeme záruční servis a pozáruční opravy tiskáren CANON

Poskytujeme záruční servis a pozáruční opravy tiskáren BROTHER

Poskytujeme záruční servis a pozáruční opravy tiskáren LEXMARK

Poskytujeme záruční servis a pozáruční opravy tiskáren XEROX

Poskytujeme záruční servis a pozáruční opravy tiskáren MINOLTA

Poskytujeme záruční servis a pozáruční opravy tiskáren SAMSUNG

Poskytujeme pozáruční opravy tiskáren OKI

Poskytujeme pozáruční opravy tiskáren KYOCERA