Renovace tonerů

Hledáme nové možnosti jak vytisknout co nejvíce stránek na jeden toner a tak co nejvíce využít kapacitu toneru. Každý toner má nový optický válec, stěrku a čip. Poskytujeme doživotní záruku na naše tonery.

Online tiskový audit

Získáte přehledné a detailní statistiky o množství odebraných tonerů a cartridgií a rozpočtu nákladových středisek, vytížení jednotlivých tiskáren ve Vašem sídle a na pobočkách.

Servis a opravy tiskáren

Celkové profylaxe tiskárny a servis za jednu korunu. Účtován je pouze náhradní díl. Tímto ušetříte až 80% z ceny opravy tiskárny, oproti běžnému servisu. Po dobu opravy Vám zapůjčíme tiskárnu.

Konsignační sklad

Poskytujeme pro velké i malé firmy možnost naskladnění renovace tonerů a to bez žádných investic. Spotřební materiál budete mít naskladněn u Vás a bude účtován, až v při vložení do tiskárny.

Výkup tonerů

Vykupujeme prázdné tonery, ktere slouží k další renovaci. Z vykoupeného prázdneho toneru použijeme pouze obal, zbylé části jsou určeny k ekologické likvidaci.Tiskový audit

Jsme rádi, že Vám můžeme představit službu tiskový audit, který jsme, jako první v ČR, začaly poskytovat. Tiskový audit, Vám sníží Vaše náklady za spotřební materiál na absolutní minimum. Spojením služby konsignační sklad + tiskový audit + full servis tiskáren jsme schopni snížit Vaše celkové náklady za spotřební materiál až o 50%.

Tiskový audit - Analýza nákladů za spotřební materiál

Analyzujeme množství vytištěných stránek na jednotlivých tiskárnách a zařadíme jednotlivé tiskové úlohy podle uživatelů, kanceláří a poboček. Veškeré odběry spotřebního materiálu budete mít rozdělené do nákladových středisek. Na základě analýzy Vám navrhneme vhodná tisková zařízení, která budou splňovat veškeré Vaše požadavky, přitom jejich provoz bude ekonomický pro firmu. Důležité je, že budete mít absolutní kontrolu nad každým tonerem ve Vaši společnosti a přitom nemusíte ztrácet svůj drahocenný čas hlídáním, zda máte na skladě spotřební materiál, do jaké tiskárny nebo kopírky co patří, atd. Podstatné je, že nemusíte nic instalovat, nekupovat žádný hardware ani software. Služba tiskový audit je absolutně bezplatná, jediné co Vám přinese, je snížení provozních nákladů.

Tiskový audit - Jak se přihlásit?

V levém menu, kliknutím na Tiskový audit - zobrazíte přihlašovací formulář. Po vyplnění uživatelského jména a hesla, musíte po přihlášení schválit bezpečnostní certifikát.

Tiskový audit - Sklad spotřebního materiálu

Přehled veškerého spotřebního materiálu na skladě a pobočkách. Výdej tiskové kazety ze skladu lze provést vybráním z roletkového seznamu nákladové středisko a následným klikem na tlačítko výdej. Stav na skladě se u příslušné vydané kazety sníží o jeden kus. V případě, že stav na skladě je menší než 1ks, tak kazetu nelze odepsat. Sklad automaticky doplňujeme tak, aby aktuální stav na skladě nebyl nulový. Po obdržení tiskových kazet na sklad, Váš přidělený obchodní zástupce provede příjem kazet na sklad.

Tiskový audit - Provedené transakce

Přehled veškerých provedených transakcí tiskových kazet pro jednotlivá nákladová střediska.

Tiskový audit - Tisková zařízení

Přehled připojených tiskáren na firmě a jednotlivých pobočkách, evidence servisních prací.

Tiskový audit - Nákladové střediska

Celkové detailní přehledy spotřeby pro nákladová střediska.

Tiskový audit - Uživatelé

Přehled uživatelských účtů pro jednotlivé pobočky a sklady na pobočkách.

Tiskový audit - Sledování tisku

V případě, že chcete navíc vědět, jaké byly provedené tiskové úlohy, kolik stránek bylo vytištěno, který zaměstnanec, co vytiskne a jaké dokumenty vytiskne, můžete si navíc zapnout funkci sledování tisku. Získáte tak i přesnou spotřebu toneru na jednu vytištěnou stránku včetně procentuálního pokrytí vytištěné stránky.