Renovace tonerů

Hledáme nové možnosti jak vytisknout co nejvíce stránek na jeden toner a tak co nejvíce využít kapacitu toneru. Každý toner má nový optický válec, stěrku a čip. Poskytujeme doživotní záruku na naše tonery.

Online tiskový audit

Získáte přehledné a detailní statistiky o množství odebraných tonerů a cartridgií a rozpočtu nákladových středisek, vytížení jednotlivých tiskáren ve Vašem sídle a na pobočkách.

Servis a opravy tiskáren

Celkové profylaxe tiskárny a servis za jednu korunu. Účtován je pouze náhradní díl. Tímto ušetříte až 80% z ceny opravy tiskárny, oproti běžnému servisu. Po dobu opravy Vám zapůjčíme tiskárnu.

Konsignační sklad

Poskytujeme pro velké i malé firmy možnost naskladnění renovace tonerů a to bez žádných investic. Spotřební materiál budete mít naskladněn u Vás a bude účtován, až v při vložení do tiskárny.

Výkup tonerů

Vykupujeme prázdné tonery, ktere slouží k další renovaci. Z vykoupeného prázdneho toneru použijeme pouze obal, zbylé části jsou určeny k ekologické likvidaci.Tonery

Jako důkaz kvality na tonery, poskytujeme doživotní záruku.

Hlavní prioritou naši firmy, jsou renovace tonerů do černobílých a barevných laserových tiskáren. Tonery do tiskáren vyrábíme v precizní kvalitě. V součastné době vyrábíme tonery do HP, tonery do CANON, tonery do XEROX. Cílem naší výroby jsou kvalitní tonery, které vytisknou minimálně počet stránek, minimálně jako originální tonery od výrobce a to při zachování stejné kvality tisku. Při renovaci používáme nejnovější technologie a komponenty nutné k renovaci tonerů. Všechny vyrobené renovované (repasované) tonery jsou před expedicí otestované a zabalené do bublinkové fólie.

Co se mění při renovaci tonerů?
1) obrazový válec
2) stěrka
3) tonerový prášek
4) elektronický čip

Základem kvalitního toneru, je kvalitní osazení náhradních dílů a pečlivá kontrola.

V součastné době se tonery vyrábí většinou v Číně a většina tuzemských prodejců tyto výrobky nakupují a při následném prodeji, tonery přebalí do nové krabice a pak je prodávají jako „tonery vyrobený v ČR“. Tonery jsou prodávány jako „alternativní tonery“ nebo „kompatibilní tonery“. Kvalita tisku u těchto tonerů je mizivá, kazeta po vytištění poloviny kapacity toneru, začne špinit stránky. Tento problém, je díky používání nekvalitních dílů.

U nás máte jasnou garanci, že tonery budou tisknout v prvotřídní kvalitě a kapacita toneru bude totožná s originálním tonerem. Poskytneme Vám doživotní záruku vrácení peněz.

Naše služby nejsou jen o renovaci tonerů, automaticky Vám vytvoříme konsignační sklad, převezmeme veškeré pozáruční a záruční servisní práce na tiskových zařízeních.

Kvalitní tonery a špičkové služby poskytujeme po celé ČR.

Tonery - Slovník

Originální tonery - Tonery vyrobené od výrobce tiskárny. Tonery jsou opatřeny hologramem, cena za tyto tonery je vyšší.

Alternativní tonery - Tonery vyrobené jako tzv. "alternativní tonery originálních tonerů". Cena za tyto tonery je nižší než u originálních tonerů, kvalita a kapacita těchto tonerů je závislá na výrobci. Možná úspora až 50% z ceny za originální tonery.

Kompatibilní tonery - Tonery vyrobené jako tzv. "kompatibilní tonery originálních tonerů". Cena za tyto tonery je nižší než u originálních tonerů, kvalita a kapacita těchto tonerů je závislá na výrobci. Možná úspora až 50% z ceny za originální tonery.

Renovované tonery (repasované tonery) - Tonery jsou tzv zpětně renovované. Použité prázdné tonery (nutno dodat prázdný toner) jsou následně obnoveny do původního stavu. Kvalita a kapacita těchto tonerů je závislá na výrobci. V případě výměny všech dílů a použití kvalitního materiálu u těchto tonerů, je kvalita tisku totožná s originálem. Cena za tyto tonery je nejnižší na trhu. Možná úspora až 70% z ceny za originální tonery.